top of page

GIFT CERTIFICATE

Tai ekoterapija, kurios metu sukuriama simuliacija, atkartojanti  miško terapiją gamtoje. 

Kadangi ne visada galimybės leidžia būti miške, ši terapija sukuria atsipalaidavimo, ramybės ir džiaugsmo būsenas per 5 žmogaus pojūčius - klausą, regą, uoslę, lytėjimą bei skonį, tarsi, būnant gamtoje. 

Kodėl yra naudinga miško terapija?

Beveik 90 proc. savo gyvenimo laiko praleidžiame patalpoje. Tokiu būdu mes ir mūsų vaikai tolsta nuo gamtos, kuri visais laikais palaikė mūsų, kaip individų, evoliuciją. 

Mes nebepalaikome kontakto su medžiais, augalais, žeme, todėl nebetenkame energijos, kuri, kaip įrodyta mokslininkų, mums yra gyvybiškai svarbi sveikatai. Tad mums reikia vėl mokytis prisijaukinti savo prigimtines jusles.

Miško terapija per 5 pojūčius:

  1. Sumažina streso hormono - kortizolio - kiekį kraujyje. 

  2. Suteikia pasitenkinimo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

  3. Sumažina cukraus kiekį kraujyje. 

  4. Didina energingumą, darbingumą.

  5. Padeda gaminti organizme seratonino, dopamino, endorfino - džiaugsmo hormonų. 

Kaip tai vyksta?

Užsiėmimas vyksta pirmojoje ir vienintelėje Lietuvoje augalų prieglaudoje Kaune. Augalų "džiunglių" apsuptyje, skleidžiantis žolelių kvapams, klausantis miško ošimo ir paukščių garsų, sukuriama atpalaiduojanti atmosfera, kuri padeda atsigauti, nurimti, sugrįžti į "čia ir dabar". 

Tad ši terapija ypač tinka vaikams, taip pat pavargusiems nuo streso ir išgyvenimų, nerimo ir panikos sutrikimų turintiems žmonėms. Taip pat padeda atsigauti po sunkios darbo dienos, veikia kaip "augalų SPA" konferencijų pertraukų metu. 

WAITING FOR

YOUR MESSAGE

VšĮ „Mes žydim“

LT487300010154150719

Organization code: 304523677

Swift/bic: HABALT22

PAYPAL

http://paypal.me/gyvybeslangelis

bottom of page